Silent disco in het bos en nachttent als stoere rave bunker, Festerica 2025
- Wessel Bottenberg
- 14 sep
- 2 minuten om te lezen
In het prachtige Erica kan je ieder jaar een prachtige bosrijke omgeving betreden wat omgetoverd wordt tot gezellig festivalterrein. Dit stoere evenement met voor rockmuziek en ontzettend veel humor noemt men Festerica .
Een aantal jaar geleden zijn we op de radar gekomen van deze festivalorganisatie dat overigens "gewoon" een leuke vriendengroep is. Dat merk je dan ook direct op het festivalterrein, iedereen is gezellig, heeft bijnamen en de humor staat echt bovenaan de reglementen. Het eerste jaar hebben we op een open plek in het bos de roze kerk opgebouwd, het jaar erop weer en afgelopen jaar de opblaasbare fabriek. Dit jaar mochten we onze gloednieuwe nachttent plaatsen.

De nachttent als stoere rave bunker
Met een leuke looproute door het bos kwam het festivalpubliek aan bij de stoere, vooral voor jongeren, rave stage. Rondom deze festivalstage had de organisatie/vriendengroep verroest plaatwerk aan het hekwerk gemonteerd waardoor de stage direct een stoer imago kreeg. Het was een regenachtige week dus gelukkig was de Festerica organisatie slim geweest en hadden ze ons op het terrein laten komen. 😉 We hadden op deze "stoere" stage onze opblaasbare nachttent geplaatst. In deze tent konden 50 mensen snoeihard raven, dansen en springen!
De opblaasbare rave bunker was, volgens de organisatie, een mega succes. Die veren ontvangen wij uiteraard dolgraag, want deze feesttent is gloednieuw en het is dan altijd leuk om te horen dat het een succesvolle rave bunker was.

Silent disco in het bos
Was je even klaar met opblaasbare rave cave-area, dan kon je de sloot oversteken en verder het bos in. Daar vond je een natuurlijk omheiding van takken waardoor je dieper het bos werd ingeleid. Verderop kon je de sfeerverlichting als zien en kon je een Silent disco hoofdtelefoon op zetten. Klaar om middenin het bos een lekker Silent disco feest op te pakken. Je kon schakelen tussen twee leuke muziek kanelen en een ASMR kanaal. Je kon dus even rust pakken of gewone weg snoeihard door feesten. Leuk bedacht door deze vriendengroep aka festivalorganisatie.


