top of page

Een tent voor de secret area en voor het VIP deck @ Freshtival 2025

Freshtival is een bijzonder festival voor ons. Ik, Wessel, ben regelmatig naar dit festival geweest met vrienden. Dit festival zit namelijk op fietsafstand van ons, perfect dus. Zit je nou niet op steenworpafstand.. nou, dan adviseren we alsnog om te gaan. Het is een mega leuk, gezellig en decoratief prachtig festival. Met de organisatie Absolutely Fresh  hebben we vanaf het begin van Feesd verhuur mogen samenwerken. We hebben onze grijze opblaasbare kerk opgebouwd bij het Hotspot festival (UT Enschede) en meerdere malen onze roze opblaasbare kerk op het Freshtival terrein.


Secret area stage @ Freshtival 2025

Dit jaar mochten wij in samenwerking met de nieuwe eigenaar van de roze kerk twee tenten bouwen. Naast de toiletunits mochten wij onze opblaasbare drol opbouwen. Door één van deze toiletdixi kon je de secret festival area betreden. Niet iedereen heeft deze area dus kunnen vinden, want.. die zijn gewone weg die dag niet bij deze toiletten geweest. Lachen toch!


In verhouding met de grote festivaltenten op dit terrein (Rutbeek, Enschede) is onze drol een ontzettend kleine feesttent. Maar... we hebben wat TikTok beelden gezien en de gezelligheid was wel echt maximaal in deze schijt(feest)tent.


Extra overkapping bij het VIP deck

En, dat

was ook wel echt nodig. Het was prachtig weer met tropische temperaturen maar toch kwamen er ook wat regendruppels naar beneden tijdens het Freshtival weekend. Onze roze stretchtent van 150m² mocht dan ook het VIP deck nog wat meer overdekken.


Comments


 Wil je contact met ons opnemen dan kan dat telefonisch via  0537901900  maar je kan ons ook een  Whatsapp bericht sturen  of rechtstreeks met ons  mailen . Als je zin hebt in een bak koffie ontvangen we je graag in Eibergen of Haaksbergen. 

Wil je ons een bericht sturen op  Instagram , vergeet ons dan ook niet te volgen (tip van de week). Zit je vaker op  Facebook ,   Tiktok  of  LinkedIn  dan kun je ons daar ook volgen, we volgen je graag terug. Daarnaast zijn wij super trots op onze klantsrecensies. Zo hebben wij momenteel  220 Google   reviews  en Facebook beoordelingen. Met een gemiddelde score van 9.8 van de 10!

Feesd verhuur
Lansinkstraat 47, 7481JN Haaksbergen (Twente)

Ramsbeekweg 6, 7152JT Eibergen (Gelderland)


KVK. 56119771 - IBAN. NL23ABNA0534235794 - BIC. ABNANL2A - BTW Nr. NL002253919B24
Website overzicht | Algemene voorwaarden

bottom of page