Bedrijfsevent, Villa Flora (Venlo) met onze gloednieuwe roze opblaasbaar kasteel
- Wessel Bottenberg

- 14 jun
- 1 minuten om te lezen

De vierde keer dat we het roze opblaasbare kasteel opbouwen en de derde officiële boeking van deze nieuwe roze parel. Natuurlijk zijn wij welk bekend met de roze kleur want we hebben ruim 12 jaar lang roze kerken verhuurd. Waarom praat ik in de verleden tijd? Nou, de roze kerken zijn namelijk verkocht aan een nieuwe eigenaar (Tukkertent.nl). Dus ben je zoekende naar een roze opblaasbare kerk, dan moet je voortaan bij Bart Morshuis zijn.
Heb je interesse in dit prachtige roze kasteel voor je kleine festivalstage, foute bedrijfsfeest of voor je eigen verjaardagsfeest in de achtertuin.. roep ons dan! De tent is 8x8m groot buiten en en 5,50x5,50m binnen. Een prachtige ruimte voor een knus feest of zoals hier in Venlo werd het roze kasteel ingezet als karaoke tent.
De locatie van dit bedrijfsevenement
Voor een flink bedrijfsfeest is de eventlocatie Brightlands uitgekozen. Een prachtig ontworpen terrein en gebouw door Jón Kristinsson. Het geheel gaat mega mooi in op het vele groen rondom het gebouw, dat overeenkomt met een grote kas. Een mooi daglicht binnen en dat geheel gecombineerd met 609 zonnepanelen hadden wij ruim voldoende stroom voor.. even rekenen.. 327 roze opblaasbare kastelen.
Leuk dat we hier wee eens een keer een tent mochten bouwen, want zeker.. de locatie is totaal niet nieuw voor ons. Dit keer in samenwerking met het evenementenbureau Live-Impact.
Kort samengevat: mensen lekker (uit)gewerkt, prachtige plek en we zijn dankbaar dat ons gloednieuwe roze kasteel hier mocht shinen. Tot de volgende!





Opmerkingen